Soovin, et oleksid alati olemas!

Nii soovis 2. klassi õpilane Laura meie Eestimaale neljapäeval aset leidnud pidulikul aktusel. Ka Tristan, Laurits, Kaari, Eliise, Jonathan, Mia Marta, Kaarel, Joosep, Marie ja Jacob ütlesid meie auväärsele sünnipäevalapsele häid soove. Kõik Peedu kooli lapsed laulsid ja tantsuringi lapsed tantsisid. Õpetajad lugesid seekord luuletusi. Üheskoos mõtisklesime, mis teeb riigist riigi ja kelle nägu ta õieti on. Eriti vahvaks tegi aga päeva asjaolu, et meie oma muusikaõpetaja Ristol oli täitsa õige sünnipäeva päev! Nii sai ka sünnipäevalaul lauldud!

Aktus lõppes laste endi valmistatud tordi söömisega ja ühtlasi sai sellega sissejuhatatud kauaoodatud sünnipäevapidu ja talvine vaheaeg. Rõõmsat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kõigile!