Salapärase maailma külaskäik

Peale vaheaega kooli tulles leidsime üllatusega, et garderoobi ja trepikoja olid asustanud kummitused! Ämblikud, nahkhiired ja teised salapärased olevused olid hõivanud inglise keele klassi juba mõni nädal varem. Oktoobrikuu viimase päeva hommikul jõudsid kohale aga peategelased ise – nõiad, vampiirid, luukered ja teised halloweeni tegelased. Tavalisi Peedu kooli lapsi sel päeval kooli ei ilmunudki!

Ühises hommikuringis arutati halloweeni juurte üle ja tantsiti päevakohast tantsu. Seejärel suundusid ebatavalised õpilased koolitundidesse. Koolipäeva lõppedes olid külalised energiast pakatavad ning tarkusest tulvil. Nad lubasid järgmisel aastal kindlasti tagasi tulla ning veelgi rohkem sõpru kaasa tuua. Ootame põnevusega! On see ju ka õpetajatele imetore võimalus õppida tundma salapärast maailma.