Peedu jõulukojad

Möödunud nädala viimane koolipäev oli seekord tublisti pikem kui tavaliselt. Peale tundide lõppu ei kiirustatudki koju vaid jäädi ootama ühist jõuluõhtut. Alates kella 16-st said lapsed koos oma peredega osaleda erinevates töötubades – jõulukodades. Toimusid jõulukaartide ja -ehete meisterdamine, piparkoogi- ja puutöökoda, paelte punumine ning vanade kommete ja mängude koda. Teadmisi sai proovile panna jõuluviktoriinis. Muuseas kaeti ka ühine jõululaud.

Jõulukodade lõppedes kogunesime ühiselt laulma, sest mis pühad need ikka ilma on. Seejärel esinesid lapsed ning kõige lõpuks lustisid kõik üheskoos tantsuringis. Oli hea ja kodune olla. Aitäh kogu kooliperele kaasa löömast! Eriline tänu neile emadele-isadele, kes ise koos lastega töötubasid juhendasid!

Foto autor: Marko Hõrak