Õpipäevad täies hoos!

Peedu kooli ja Tartu rahvusvahelise kooli koostööprojekt “Haridusliku lõimumise õpipäevad” on täies hoos! Esmaspäeval õppisime üksteist tundma mängides kaasakiskuvaid tutvumismänge. Samuti osalesid külalised meie lastega ühistes koolitundides. Peale lõunat viis aga neljas klass oma uued sõbrad orienteeruma. Tänu sellele õppisid ka Tartu kooli lapsed Peedut veidi lähemalt tundma. Ilm oli imeline ja elevust ning lusti jagus kõigile!

Teisipäeval ruttas Peedu koolipere peale esimesi tunde Peedu raudteejaama. Seekord saabusid külalised rongiga. Koos suundusime Vapramäele, kust Loodusmaja retkejuhid Liina ning Triinu meid juba matkale juhatasid. Retke käigus õppisime koos tundma kohalikku taime- ja loomariiki. Ühel hetkel avastasime, et lapsed on juba nii mõnusasti segunenud, et ei olegi enam erilist vahet, kes oma, kes võõras. Kõik tegevused olid eesti keeles ning vajadusel said meie tublid lapsed, kes juba üsna hästi ka inglise keelt valdavad oma teadmistega abiks olla. Matka lõppedes saatsime külalised jälle rõõmsalt rongi peale.

Ees on veel kaks toredat õpipäeva. Ootame juba põnevusega!