Õpetajate päev Peedul

“Saladus, mille abil sa elus võid kõike saavutada, on kõigepealt tugev soov midagi saavutada, siis uskumine ja kindlustunne, et saad sellega hakkama, siis peab sul teadvuses olema selge, kindel ideaal ja sa pead nägema, kuidas  see sammhaaval teoks saab, ilma et kordagi kahtleksid või lakkaksid uskumast” /Eileen Caddy/

Nõnda oli kirjas kaardil, millega Elva linnapea Eva Kams õnnitles Peedu õpetajaid. On meeldiv näha, et Peedu kool, õpetajad ja lapsed on loonud just sellise kuvandi, mida saab iseloomustada ülalkirjutatud mõttega.

Lisaks linnapeale külastasid kooli ka lapsevanemad, kes aitasid sisustada laste õpitunde ajal, kui õpetajad istusid koos, nautisid head kohvi, torti ja üksteise seltskonda.

Peedu kooli poolt eriline tänu Sirjele, Jalmarile, Tiiale, Annelile ja Hannahile, et leidsite aega tollel kenal päeval õpetajaid asendama tulla.