Littlebitsid juba ootavad Peedul

“No see pole ju üldse nii keerluline!”
Nõnda lausus mulle sellest aastat 4. klassi õpilane Siim, kes koos Pauliinaga olid minuga tulnud kaasa AHHAA keskusesse Littlebitside kättejagamisele.
Peedu kool oli üks neist viiekümnest Eesti koolist, kes valiti Eesti 2.0 projekti poolt välja littlebitside vääriliseks. AHHAA-s sai kohe ka käe valgeks tehtud ning usinalt proovitud, mis imevigurid need bitsid siis ka on…

Mis on aga need littlebitsid?

Tegemist on hariduslike vahenditega, arendamaks laste loovust ja samas tutvustades neile elektroonikamaailma. Littlebitsid teeb unikaalseks asjaolu, et neid on omavahel lastel väga kerge kokku panna. Erinevad moodulid käivad magnetitega kokku. Iseliikuva auto ehitamine ei olnud Pauliina ja Siimu jaoks mingi probleem! Ja ilmselt ei ole ka teistele Peedu kooli huvilistele ei see ega ka muud vahvad leiutised probleemiks.