Legopäev Kolga koolis

22.04 toimus Legopäev Kolga Koolis, mis on kooliõpilastele mõeldud legoüritus, kus õpilased saavad näidata oma vahvaid legoehitisi, mis on just selleks võistluseks valminud. Sellel aastal toimus Legopäev teist korda.
Peedu koolist osales legopäeval Timmo oma legode kollektsiooniga ning teiseks tööks oli Timmo, Joonase, Jaani ning Ardiani poolt meisterdatud linn. Neid abistasid töö kokkupanemisel teisedki kooli õpilased.
Kohapeal toimusid mitmed võistlused osalejatele – legomehikeste joonistamisvõistlus, kiiruse peale lego kokkupanemine, pimesi valitud klotsikomplektist fantaasiat kasutades millegi valmismeisterdamine. Osalejad said vaadata erinevaid lego-teemalisi filme ning meisterdada erinevatest klotsidest. Samuti olid kohale tulnud Lätist ja Leedust inimesed, kes näitasid oma legode kollektsioone.

/Kätlin/

Peedu kool tänab kõiki osalenud lapsi ning Timmo ema väga hea ettevõtlikuse eest!