Koolis on ka öösel vahva!

Lõppeva nädala neljapäeva õhtupoolikul jäid 2. ja 3. klass koos oma klassijuhatajatega koolimajja kauemaks kui tavapäraselt kombeks. Nimelt olid need kaks klassi veendunud, et koolipäevad on siiski lubamatult lühikesed ja vaja oleks kooliööd. Lepitigi kokku, et vaheaja algusele minnakse vastu ühise laagriga.

Laagritegevuste hulka kuulusid rivistus, ühine toiduvalmistamine, jaht muinasjuttudele, teatevõistlused ja mängud, viktoriin ja öölugemine. Üheks vahvamaks õpetajate poolt ettevalmistatud üllatuseks oli kindlasti hiline metsaretk ja lõkkeõhtu. Ka koolimajas ööbimine oli parasjagu elevust tekitav. Ei juhtu ju igapäev, et saab pikutada magamiskotis oma klassiruumi põrandal. Lisaks on ümberringi sõbrad ja juttu jätkub kauemaks. Lõpuks võttis maad siiski väsimus ja saabus kosutav öörahu.

Reedese koolipäeva hommikul koguneti saali hommikvõimlema. Eestvedajaks oli seekord Jonathani isa Caspar. Järgnes rikkalik hommikusöök ja oligi aeg ülejäänud koolikaaslastega tantsuminutitel kokku saada. Laagri lõpetuseks arutati üheskoos toimunud sündmuste üle, joonistati pildid ja pandi meeldejäävamad tegevused kirja. Laste kindel soov on tulevikus veelgi sarnaseid laagreid korraldada.

Õpetajad tänavad omalt poolt abivalmeid lapsevanemaid, eriti Ardi ema, Danieli-Delisa ema ja Jonathani isa. Samuti kiitus Tõnule, kes oli suureks abiks metsas lõkke juures ja hommikusel pudrukeetmisel.