Kooliaasta algus Peedul

Kui üldiselt ollakse harjunud, et veel enne 1. septembrit on kooli alguseni aega küll ja veel, siis Peedu kooli lastel algab juba 29. augustil kena kooliaeg.

2. – 4. klassi õpilased naudivad 29. ja 30. augustil laagrielu õpetaja Imbi kodukohas. 2 päeva on sisustatud erinevate tegevustega ning mõnusa äraolemisega, mis toetavad igati lapse head arengut looduskeskkonnas.

31. augustil koguneme kell 10.45  Elva linnastaadionile spordipäevale, kuhu on oodatud 1. – 4. klassi õpilased ja vanemad. Toimuvad erinevad sportlikud üritused, milles tulevad ilmselgelt võitjaks kõik, kes liikuda armastavad.

Kooliaasta aktus leiab aset ilusa ilma korral Peedu laululaval 1. septembril kell 13.oo. Väga koleda ilma korral aga koguneme Peedu kooli saali.