Kiri jõuluvanale …

Tere, kallis Jõuluvana!

Käes on aasta viimane kuu ja meie koolipere on jõuluootuses. Juba on koolimaja saamas pühaderüüsse ning uuel koolinädalal täitub õhk piparkoogilõhnaga. Toimub traditsiooniline piparkooginäitus, mille teemaks on sel aastal “Jõulumets”.

Detsembrikuu esmaspäeva hommikuti saame kokku, et mõtiskleda advendiajast. Peagi avatakse jõulupostkast ning kooli tegusad päkapikud toimetavad head soovid kenasti kohale. Häid soove ütleme üksteisele ka reede hommikuti hea sõna ringides.

Kõikides klassides käivad aga ettevalmistused ühiseks jõuluõhtuks, mis sel aastal saab toimuma Elva Kultuurikeskuses 19. detsembril. Esilinastub TERA Peedu kooli Jõulu TV.

Kallis Jõuluvana, ootame Sind väga meie ühisele jõuluõhtule. Ehk Sa ikka? Tule kasvõi natukesekski, kui pikemaks pole mahti jääda.

Tervitades,

Peedu koolipere

P.S. Sel aastal on meil koolis üsna mitu jõulupuud. Fotol on üks neist – mälestustepuu. Peagi saavad nähtavaks ka kõigi klasside soovide puud.