Eelkool pidas lõpupidu

Veel enne suurt kevadvaheaega, jõudis eelkool oma õpingutega selleks korraks lõpusirgele. Oktoobrist alates käis neljapäeva pärastlõunati koolis tubli klassitäis särasilmseid lapsi. Koos õpetajate Ave ja Auliga tehti ettevalmistusi selleks, et olla valmis sügisel juba 1. klassis lugema, arvutama ja meisterdama. Inglise keele tundides õpiti koos õpetaja Mari-Liisiga terve hulk laule ja salme ning muuhulgas said tuttavaks paljud sõnadki. Kõige olulisem on aga see, et lapsed harjutasid eelkoolis üheskoos toimetamist, üksteise kuulamist ja vajalikul hetkel tähelepanemist.

Neljapäevasel lõpupeol said lapsed peale väikest etteastet oma esimese tunnistuse. Kokku lõpetas eelkooli 13 vahvat koolieelikut. Soovime kõigile lastele ja nende vanematele rõõmsat koolitee jätku!