Astume suvesse

Möödunud koolinädal oli Peedu koolis sel õppeaastal viimane. Kuna lapsed tulid mullu kooli juba augustis, siis saidki nad juba 1. juunil suvevaheajale jääda.

Viimasesse koolinädalasse mahtus aga veel omajagu askeldusi. Tegime kokkuvõtteid ja valmistusime kevadkontserdiks. Kolmapäeva õhtupoolikul toimuski vabaõhukontsert kooli õuel. Ilm oli mõnusalt suvine ja kuulajaid omajagu. Lapsed esinesid laulude, luuletuste ja lühinäidenditega nii eesti, inglise kui vene keeles. Otseloomulikult ei saanud me läbi ilma tantsuta. Kõik õnnestus väga kenasti!

Neljapäev oli matkapäev. Seekord sai iga klass ise otsustada, kuhu ja kuidas matkatakse. Liiguti nii jalgsi kui rattaga. Värskes õhus liikumisest oli vaid rõõmu.

Nädala lõpetas pidulik-hubane lõpuaktus. Vaatasime koos tagasi möödunud kooliaastale ja jagasime kiidukirju. Peedu koolis on iga laps ja õpetaja milleski väga tubli ja seetõttu sai ka tunnustuse just oma tugevuste eest.

Aitäh kõigile peredele järjekordse unustamatu kooliaasta eest! Kohtume uuesti augustikuus! Seniks kosutavat ja rõõmurohket suve!

Foto autor: Anneli Armus-Juhkam