Kooliraadio

Peedu kooliraadios on põnevat kuulamist ja järjest seda juurde ka lisandub.

Saatesari “21. sajandi ideegeneraatorid”.

1. saade “Toidust tahvearvutiteni”. Stuudios on Jaan, Kaspar, Kaarel, Kaari, Eliise, Minna, Siim, Timmo ja Joosep.
  2. saade “Kapp meie elus  ehk kuidas sisustada vahetundi läbi Egiptuse ehitamise”. Stuudios on Jaan, Kaspar, Kaari, Eliise, Minna, Timmo, Jonathan ja Joosep.
  3. saade “”S” nagu Sõbrapäev, uSalduS, Sead, kaotuSvalu, Silmad, SõpruS, metSik kaSS, iSa ja eekõige Suuuuuuuuuuuuur Segadus”. Stuudios on Jaan, Kaspar, Kaari, Minna, Timmo, Jonathan, Kaarel, Marie, Ardian ja Joosep.
  4. saade “Kõige ilusam, naljakam ja koledam sõna… ehk stuudios ainult mehed”. Stuudios on Jaan, Kaarel, Joonas, Timmo, Kevin ja Joosep.
  5. saade “Kevad muusikas ehk Peedu kooli andekad lapsed”. Stuudios on Jaan, Jonathan, Kaari, Kevin, Joonas, Timmo, Eliise ja Joosep.
  6. saade “Kuldhani ja käime metsas ka ära”. Stuudios on Jaan, Eliise, Minna, Timmo ja poole pealt tuleb Kevin meie seltsi.
  7. saade “Naljakuu. Naljadest naljakalt ja naljadest tõsiselt”. Stuudios on Minna, Eliise, Timmo, Kaari, Joonas, Jonathan, Kaarel ja Joosep.
  8. saade “Prügiteema. Tõsine värk”. Stuudios on Minna, Eliise, Timmo, Kaari, Jonathan, Kevin, Jaan, Joonas ja Joosep.
  9. saade “Ohutus. Tervis. Sinivaala mäng ja Linda1234”. Stuudios on Minna, Eliise, Loviis, Kaari, Timmo, Jonathan, Joonas, Minna, Kaarel, Jaan ja Joosep.

Saatesari “Intervjuud kallite inimestega”.

1. saade “Meie õpetaja Lea”. Küsitlevad Joonas ja Kevin.
  2. saade “Meie õpetaja Mari-Liis”. Küsitlevad Minna, Jaan, Jonathan, Eliise, Timmo, Kaari kaarel ja Joosep.

Kuuldemängud

“Ashboy“. Moodne ja pahupidi “Tuhkatriinu”. Esinevad: Siim, Jacob, Paula, Annabell, Marie, Teele, Katariina L ja Mari-Liis.