Huvitunnid

Igaks õppeperioodiks saab õpilane valida ühe huvitunni. Huvitunni eesmärgiks on anda õpilasele võimalus proovida erinevaid tegevusi ja avastada seeläbi enda andeid.

Õpetaja Auli kokandusklubi. Valmistame lastega lihtsamaid toite. Koos valmivad nii soolased toidud kui ka magusad hõrgutised. Peatume lisaks teemal lauakombed ja etikett.

Õpetaja Ave kehapillitund. Õpime tundma oma kehapilli ja sellel mängima, et kohtuda meelerahuga.

Õpetaja Laura näitemängutund. Harjutame näitlejameisterlikkust, erinevaid rollimänge. On laulu, liikumist ja vaikuseminuteid.

Õpetaja Joosepi animatsioonitund. Teeme ise liikuvaid pilte.

Õpetaja Risto digimuusikute ja Heliansamblitund. Mängime erinevaid pille, laulame, loome ise muusikat. Õpitud pillilugusid salvestame ja esitame kooli üritustel. Süntesaatori, kandlemängu, plokflöödi, rütmipillide, ning tahvelarvutitega musitseerimine ja vokaaltehnika arendamine.

Õpetaja Lea Origami. Proovime teha lihtsamaid ja keerulisemaid voltimisi.

Õpetaja Anneli Kosmose missioon. Kosmose missioonil uurime koduplaneeti ja selle vahvat kaaslast, armastame päikest koos tema plekkidega, katsetame astronaudi elu, meisterdame, vaatame raamatuid, kuulame muusikat, kogeme universumit ja kindlasti proovime kohata UFOsid ja mõnikord saadame üksteist kuule!

Kõigile esimese kooliastme õpilastele toimuvad lisaks teisipäevast reedeni hommikused tantsuminutid.

Õpetaja Helju tantsuminutid: natuke muusikalist liikumist on põimitud pea igasse koolipäeva! Tants mõjub turgutavalt nii kehale kui vaimule.